Prawo gospodarcze Wrocław

Prawo gospodarcze Wrocław – komu pomagamy?

Kancelaria Prawna MS LEGIT świadczy szeroki zakres usług z zakresu prawa gospodarczego dla małych, średnich i dużych firm oraz osób, które dopiero planują założenie działalności gospodarczej. Możemy zaproponować pomoc prawną bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, liczbę zatrudnianych osób czy branżę, w której działa dany podmiot. Współpracujemy zarówno ze start-upami, jak i dużymi firmami o ugruntowanej pozycji na rynku.

Możemy zaoferować jednorazową pomoc, rozwiązującą określony problem, której udzieli prawnik prawa gospodarczego we Wrocławiu, lub też zająć się obsługą prawną przedsiębiorstwa długoterminowo. Znamy specyfikę współczesnego biznesu i jesteśmy na bieżąco z wszelkimi regulacjami, dlatego świadczymy aktualną pomoc prawną. Skupiamy się na tym, by przedsiębiorcy, który korzystają z naszego wsparcia, mogli rozwijać swój biznes w jak najlepszych warunkach, w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Prawnik prawa gospodarczego Wrocław – jak możemy pomóc?

Zasady funkcjonowania firm, zakładania i przekształcania spółek czy regulowanie stosunków pomiędzy przedsiębiorcami to tylko kilka z aspektów, których dotyczy prawo gospodarcze. Wrocław jest miastem, w którym pomagamy w prowadzeniu działalności biznesowej zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zajmujemy się m.in. sporządzaniem i opiniowaniem umów oraz przygotowywaniem opinii prawnych w wielu aspektach. Dzięki pomocy prawnika firmy mogą zabezpieczać swoje interesy w stosunkach z innymi podmiotami gospodarczymi, klientami lub instytucjami.

Z takiego zakresu, jak prawo gospodarcze we Wrocławiu, oferujemy również pomoc przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej. Wyjaśniamy, którą formę prowadzenia biznesu wybrać, jak założyć spółkę lub start-up i na co zwrócić uwagę w kwestiach formalnych. Ponadto – zajmujemy się reprezentowaniem klientów przed sądami i organami administracyjnymi. Pomocy prawnej możemy udzielić na każdym etapie prowadzenia działalności.