Obsługa prawna firm Wrocław

Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Prawna MS LEGIT oferuje pomoc w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw we Wrocławiu. Zajmujemy się udzielaniem porad i opinii prawnych, reprezentujemy przedsiębiorców w postępowaniach, jednocześnie zapewniając wsparcie prawne w obszarach związanych z bieżącym funkcjonowaniem organizacji.

Obsługa prawna przedsiębiorstw Wrocław

Pragnąc zapewnić przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie stolicy Dolnego Śląska niezbędną obsługę prawną, Kancelaria Prawna MS LEGIT oferuje swoje usługi. Obsługujemy zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i małe oraz średnie firmy, a także duże przedsiębiorstwa. Udzielamy porad prawnych w zakresie m.in. prawa handlowego.

Co obejmuje obsługa prawna firm we Wrocławiu świadczona przez Kancelarię MS LEGIT?

Świadczone usługi obejmują kluczowe, prawne aspekty funkcjonowania biznesu, takie jak m.in.: obsługa prawna spółek, doradztwo w zakresie prawa pracy, prawa gospodarczego, podatkowego oraz wielu innych obszarów legislacji, istotnych z punktu widzenia prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej.

Szczegółowy zakres usług obejmuje:

 • - udzielanie bieżących porad prawnych,
 • - sporządzanie oraz opiniowanie umów,
 • - szacowanie ryzyka prawnego związanego z prowadzoną działalnością,
 • - reprezentowanie przedsiębiorstwa w sporach i postępowaniach sądowych, upadłościowych, windykacyjnych,
 • - prowadzenie negocjacji oraz mediacji,
 • - występowanie w imieniu przedsiębiorstwa na mocy udzielonego pełnomocnictwa,
 • - doradztwo przy rejestracji działalności gospodarczej,
 • - wsparcie przy tworzeniu, przekształcaniu, likwidowaniu spółek prawa handlowego,
 • - sporządzanie umów, statutów oraz regulaminów,
 • - wykonywanie obowiązków informacyjnych po stronie spółek,
 • - windykację należności,
 • - pomoc prawną w zakresie prawa pracy (m.in. zapłata wynagrodzenia, nawiązanie i rozwiązanie stosunku pracy, spory pracodawców z pracownikami),

a także pozostałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych w zakresie determinowanym rodzajem prowadzonej działalności.

Świadczona przez naszą kancelarię obsługa prawna firm obejmuje zarówno polskie, jak i zagraniczne przedsiębiorstwa, których siedzibą bądź głównym obszarem prowadzenia działalności jest Wrocław.

Prawnik dla firm Wrocław – dlaczego warto korzystać z pomocy prawnej?

Zapewniamy zarówno jednorazową, jak i stałą współpracę polegającą na obsłudze prawnej. Prawnik zajmuje się dopełnieniem obowiązujących wymogów prawnych w przypadku danej firmy. Redukcja ryzyk oraz zagrożeń związanych z podejmowaniem niezgodnych z prawem decyzji gospodarczych to także niższe koszty finansowe i wizerunkowe. Praktyka pokazuje, że stała obsługa prawna przedsiębiorców pozwala w znacznym stopniu odciążyć firmę, która wszystkie swoje zasoby może skierować na rozwój, obsługę klientów oraz działania zwiększające jej konkurencyjność na rynku.

Kancelaria Prawna MS LEGIT – wsparcie w prowadzeniu biznesu

Zasięg naszych działań obejmuje cały Wrocław. Obsługa prawna firm możliwa jest po konsultacji, na której prawnik dla firm wspólnie z jej przedstawicielem ustala szczegóły współpracy.